У нелегкі часи важливо підтримувати одне одного. Подорожчання і дефіцит паперу, пошкодження друкарських фабрик та інфляція стали викликами для українського книжкового ринку. Але ми також розуміємо і читачів, жага до читання яких залишилася, а купівельна спроможність впала. Тому так важливо зберігати читацькі осередки у різних куточках країни – бібліотеках. Одній із них – Чернівецькій філії №6 – ми передали наші видання. Хай читання буде в радість і принесе трохи миру і гармонії в душі.
Підтримуємо бібліотеки
![](https://smaki.pub/wp-content/uploads/2022/07/294620821_581862263585150_464598053972364526_n.jpg)
Залишити відповідь